Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Buskerud

Buskerud fylkeskommune

Postadresse: Postboks 3563, 3007 Drammen

Besøksadresse: Haugesgate 89, 3020 Drammen

Telefon: 32 80 86 79

Antall hendelser: 526

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
On 29. - To 30. jan. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 29. - To 30. jan. 2020
  • Sætre Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sætre Skole 148 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:30, 10:30, 12:45

Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Nordal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Nordal skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Stalsberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Stalsberg skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30
    Stalsberg skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Møte med musikkMusikk
  • Varighet: Workshop over tre dager
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • UngInvest AIB avd. Midtfylke
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:30
    UngInvest AIB avd. Midtfylke8 deltakere: VG1, VG2, VG3

    I forkant sender skolen inn påmeldingsskjemaer (til Ole Petter) for opptil 8 elever.

    Prosjektet trenger 2 rom; ett til innspilling og ett til tekstskriving. Rommene må være litt i fra hverandre slik at elevene som skriver tekster får ro til dette.

    Gjør klart penner og papir, og masse kaffe!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Kongsgårdmoen skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Kongsgårdmoen skole161 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Sylling skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Sylling skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Darbu skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Sysle skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Raumyr skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Raumyr skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Slemmestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Slemmestad barneskole252 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Buskerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:10
    Buskerud skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Møte med musikkMusikk
  • Varighet: Workshop over tre dager
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • UngInvest AIB avd. Midtfylke
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:30
    UngInvest AIB avd. Midtfylke30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vi spiller av resultatet (så langt vi har kommet) kl 14 på torsdager, med så mange elever og lærere som mulig tilstede

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hokksund barneskole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

    SPILLESTED: Hvis ikke ungdomsskolen kan brukes, må annet alternativ finnes.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Nærsnes skole164 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Eggedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:20 - 12:50
    Eggedal skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Sætre ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sætre ungdomsskole 106 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formildinger: 09:00, 10:10, 11:50, 13:00

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Oddevall skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Oddevall skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Prestfoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:35
    Prestfoss skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Skavanger skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Egge skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Egge skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Nerstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 12:55
    Nerstad skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Jondalen skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tofte Skole90 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Enger skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Enger skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Enger skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ti 4. - On 5. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 4. - On 5. feb. 2020
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Frydenlund skole105 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger tirsdag: 09:00, 10:45, 12:45,
    To formidlinger onsdag: 09:00, 10:45

Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 09:55
    Krøderen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Ormåsen skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Ormåsen skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Noresund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:35
    Noresund skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Gullaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Gullaug skole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Vikersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Vikersund skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Vikersund skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Skotselv skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Heia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:25
    Heia skole273 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hyggen skole64 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 11:00, 12:45 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Hallingstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Hallingstad skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Gol skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:15
    Gol skule162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Gol skule162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Hennummarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:35
    Hennummarka skole234 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Nes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30
    Nes barneskole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30
    Nes barneskole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Hegg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hegg skole223 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Hegg skole223 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Sylling skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Sylling skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Tofte ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tofte ungdomsskole106 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:05, 11:40, 11:55

Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Øren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Øren skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Øren skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Øren skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Torpo skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:15
    Torpo skule59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Møte med musikkMusikk
  • Varighet: Workshop over tre dager
  • Mandag 10. februar. 2020
  • UngInvest AIB avd. Drammen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:30
    UngInvest AIB avd. Drammen8 deltakere: VG1, VG2, VG3

    I forkant sender skolen inn påmeldingsskjemaer (til Ole Petter) for opptil 8 elever.

    Prosjektet trenger 2 rom; ett til innspilling og ett til tekstskriving. Rommene må være litt i fra hverandre slik at elevene som skriver tekster får ro til dette.

    Gjør klart penner og papir, og masse kaffe!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Hegg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Leveld skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:00
    Leveld skule73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ti 11. - On 12. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 11. - On 12. feb. 2020
  • Midtbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Midtbygda skole203 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 08:55, 10:00, 11:45

Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Åssiden skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Åssiden skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Åssiden skole172 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Nedre-Ål skule
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Nedre-Ål skule188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Egge skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Oddevall skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Hegg skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS: Skolen gir beskjed hvis ikke riggen kan stå over natten.

Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Nordal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 13:45
    Nordal skole17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Skattebøl skule
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:30
    Skattebøl skule53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Møte med musikkMusikk
  • Varighet: Workshop over tre dager
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • UngInvest AIB avd. Drammen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:30
    UngInvest AIB avd. Drammen8 deltakere: VG1, VG2, VG3

    I forkant sender skolen inn påmeldingsskjemaer (til Ole Petter) for opptil 8 elever.

    Prosjektet trenger 2 rom; ett til innspilling og ett til tekstskriving. Rommene må være litt i fra hverandre slik at elevene som skriver tekster får ro til dette.

    Gjør klart penner og papir, og masse kaffe!

Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Vestbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Vestbygda skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Vestbygda skole119 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Hegg skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:50 - 12:35
    Hegg skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Hennummarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Ulsåk oppvekstsenter, avd skule
Tidspunkt og deltakere
To 13. - Fr 14. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 13. - Fr 14. feb. 2020
  • Røyken ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røyken ungdomsskole154 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 12:10

Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Høvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:30
    Høvik skole305 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Høvik skole305 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Møte med musikkMusikk
  • Varighet: Workshop over tre dager
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • UngInvest AIB avd. Drammen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:30
    UngInvest AIB avd. Drammen30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vi spiller av resultatet (så langt vi har kommet) kl 14 på torsdager, med så mange elever og lærere som mulig tilstede

Produksjonsinformasjon
  • EKORNES i 100Musikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Åskollen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Åskollen skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Åskollen skole240 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Heia skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Heia skole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Sundvollen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Almir og puffeneMusikk
  • Varighet: ca 30 minutter
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Hallingskarvet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:40
    Hallingskarvet skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Nerstad skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Nærsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nærsnes skole69 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS: Skolen gir beskjed hvis ikke riggen kan stå over natten.

Ti 18. - On 19. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 18. - On 19. feb. 2020
  • Slemmestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Slemmestad barneskole122 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:00, 12:00

Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Høvik skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 135
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Ål Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30Avlyst
  • 11:30 - 12:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • iHumanFilm
  • Varighet: 135
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Gol samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Gol vidaregåande skule250 deltakere: VG2, VG3

    Studieforberedende + KS. Filmen vises i midtsalen på samfunnshuset. Skolen avtaler bruk av salen denne dagen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Berg skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kongsgårdmoen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:35 - 13:20
    Kongsgårdmoen skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 20. - Fr 21. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 20. - Fr 21. feb. 2020
  • Slemmestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Slemmestad ungdomsskole254 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger Torsdag: 10:00, 11:10, 12:50, 14:00
    Fire formidlinger Fredag: 09:25, 10:35. 12:20, 13:30

Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Efteløt skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hvittingfoss barne- og ungdomsskole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Jondalen skole13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skavanger skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:50 - 12:35
    Skavanger skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Sydskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sydskogen skole51 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:05
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:35 - 13:20
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kommunen gir beskjed om riggen ikke kan stå over natten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Rødberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:20 - 14:00
    Rødberg skole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Ti 3. - On 4. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 3. - On 4. mar. 2020
  • Spikkestad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Spikkestad barneskole214 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag: 08:45, 09:45, 11:15, 12:45
    Tre formidlinger tirsdag: 08:45, 09:45, 11:15

Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:35 - 12:20
    Krokstad skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Ål ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Hemsedal barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Skoger skole71 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Kongsberg International School67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Raumyr skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Gol skule191 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
To 5. - Fr 6. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 5. - Fr 6. mar. 2020
  • Spikkestad ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Flå Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Flå Skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Mjøndalen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Mjøndalen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Raumyr skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Raumyr skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Nes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Sigdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Stenseth skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Torvbråten skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Torvbråten skole90 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 12:00

Ma 9. - On 11. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 9. - On 11. mar. 2020
  • Aronsløkka skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aronsløkka skole177 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:00, 10:00, 11:45

Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Helgerud skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sokna skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Helgerud skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Vikersund skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Vikersund skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Ti 10. - To 12. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 10. - To 12. mar. 2020
  • Hokksund barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hokksund barneskole228 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:05, 10:00, 11:30

Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Røyken videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hallingby skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nes skole 9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Buskerud skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Tofte Skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Ringerike videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:25
    Enger skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Enger skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Benterud skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Benterud skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed om riggen ikke kan stå til neste dag.

To 12. - Fr 13. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 12. - Fr 13. mar. 2020
  • Bragernes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bragernes skole136 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:15, 10:15, 11:30

Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Hønefoss skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Hønefoss skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Drammen fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Sysle skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Darbu skole56 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:45

Produksjonsinformasjon
  • Bare spille ballLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lier videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Hyggen skole51 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Stalsberg skole73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Stalsberg skole73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ringerike Montessori46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Veien skole 37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Veien skole 80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Ma 16. - Ti 17. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 16. - Ti 17. mar. 2020
  • Hokksund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hokksund ungdomsskole208 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 08:30, 09:25, 10:35, 12:05

Ma 16. - On 18. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 16. - On 18. mar. 2020
  • Fjell skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fjell skole240 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger mandag og tirsdag: 09:00, 10:00, 11:30, 12:30
    Tre formidlinger onsdag: 09:00, 10:00, 11:30


Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Prestfoss skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Eggedal skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nerstad skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Flå Skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nes barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:00 - 13:45
    Nes barneskole77 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Aronsløkka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Gol skule92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Gol skule92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Flesberg skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Flesberg skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Skoger skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
On 18. - To 19. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 18. - To 19. mar. 2020
  • Røren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røren barneskole126 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:10, 11:10

Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Hyggen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:05
    Åsen skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Leveld skule33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nedre-Ål skule31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Torpo skule26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Nedre-Ål skule49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Skattebøl skule53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Rødberg skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Uvdal skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Veggli skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
To 19. - Fr 20. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 19. - Fr 20. mar. 2020
  • Danvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Danvik skole145 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:45, 10:45, 12:30

Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Tuv Oppvekstsenter - avd. skule55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Ulsåk oppvekstsenter, avd skule76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Krøderen skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Noresund skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Kongsgårdmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Ormåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ormåsen skole97 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:00, 12:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Sydskogen skole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Torvbråten skole97 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til BFK, Økonomiseksjonen, postboks 3563, 3007 Drammen, eller e-mail: postmottak@bfk.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:25
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hallingskarvet skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Dagali og Skurdalen oppvekstsenter7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:25
    Lierbyen skole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:10 - 12:45
    Lierbyen skole129 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Røyse skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TårnetFilm
  • Varighet: 120
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Hønefoss skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:35
    Gullaug skole98 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Skotselv skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skotselv skole113 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 08:30, 09:30, 11:30, 12:30

Ma 23. - Ti 24. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 23. - Ti 24. mar. 2020
  • Børresen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Børresen skole230 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:20, 10:25, 11:55, 13:00

Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! skrivekursLitteratur
  • Varighet: 3 timer (180 minutt)
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Åssiden videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Ullerål skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ti 24. - On 25. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 24. - On 25. mar. 2020
  • Vestfossen barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestfossen barneskole161 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:15, 11:40


Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! skrivekursLitteratur
  • Varighet: 3 timer (180 minutt)
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Ullerål skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Ullerål skole84 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Enger skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:05 - 11:50
    Konnerud skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

    NB! Skolen må måke innkjøringen til salen ved snø

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
On 25. - Fr 27. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 25. - Fr 27. mar. 2020
  • Brandengen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brandengen skole269 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger alle tre dager: 09:15, 10:15, 11:30, 12:30

Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! skrivekursLitteratur
  • Varighet: 3 timer (180 minutt)
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Buskerud videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Konnerud skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB! Skolen må måke innkjøringen til salen ved snø

  • 11:00 - 11:45
    Konnerud skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
To 26. - Fr 27. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IRL - In Real LifeVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 26. - Fr 27. mar. 2020
  • Vestfossen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bo flyttar ut 2019-20Litteratur, Visuell kunst
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! skrivekursLitteratur
  • Varighet: 3 timer (180 minutt)
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Drammen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Galterud skole186 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:35 - 12:10
    Galterud skole186 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Danvik skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Danvik skole84 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Aronsløkka skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SLAM! skrivekursLitteratur
  • Varighet: 3 timer (180 minutt)
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Ringerike fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Fjell skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Fjell skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Man 30. mar. 2020-Ons 1. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Man 30. mar. 2020-Ons 1. apr. 2020
  • Galterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Galterud skole208 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:30, 10:30, 11:35,

Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Buskerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Buskerud skole66 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 08:45, 09:45, 11:05

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Søndre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Vestbygda skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:40 - 13:25
    Vestbygda skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Frydenlund skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:45 - 13:30
    Frydenlund skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Hallingstad skole75 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordal skole17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Nordre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Skolen ved Modum Bad
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skolen ved Modum Bad5 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:00 (formidler avgjør om det må legges til ytterligere formidlinger)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Sylling skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hyggen skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hallermoen skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OBS! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

    NB! Skolen må måke innkjøringen til salen ved snø

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Egge skole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Oddevall skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB: Kommunekontakten i Lier gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til neste dag.

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Hallingby skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Enger skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Enger skole87 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:15, 11:30, 12:45

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Hallermoen skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB! Skolen må måke innkjøringen til salen ved snø

  • 11:00 - 11:45
    Hallermoen skole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Tyristrand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Tranby skole180 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Tranby skole180 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Midtbygda skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hegg skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:20
    Hegg skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:35
    Sokna skole27 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
To 2. - Fr 3. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 2. - Fr 3. apr. 2020
  • Kjøsterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjøsterud skole238 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 09:00, 10:10, 11:50, 13:00

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 2. - Fr 3. apr. 2020
  • Stalsberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stalsberg skole109 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 08:45, 09:45, 11:20

Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • En bror for mye 2019-20Litteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Geilo barne- og ungdomsskole avd. barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:30
    Høvik skole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Høvik skole131 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Midtbygda skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Midtbygda skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Veienmarka ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Skoger skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Hole ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Øren skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Øren skole120 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 3. april. 2020
  • Haugsbygd ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Nærsnes skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Heia skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Heia skole57 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Gullaug skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:15
    Gullaug skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 3. april. 2020
  • Hov ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Ti 14. - To 16. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 14. - To 16. apr. 2020
  • Gulskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gulskogen skole313 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger alle tre dager: 09:15, 10:15, 11:50, 13:00

Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Nordre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Åskollen skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Åskollen skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Solberg skole79 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Høvik skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Sysle skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sysle skole65 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Høvik skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Høvik skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Skrim ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Øren skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Øren skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Solberg skole79 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:05
    Solberg skole79 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Tislegård ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
To 16. - Fr 17. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 16. - Fr 17. apr. 2020
  • Søndre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Skotselv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Skotselv skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Sylling skole83 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Vestfossen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Brandengen skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Brandengen skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 17. april. 2020
  • Hokksund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Efteløt skole39 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hvittingfoss barne- og ungdomsskole59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 17. april. 2020
  • Eknes skole
Tidspunkt og deltakere
Ma 20. - Ti 21. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 20. - Ti 21. apr. 2020
  • Åskollen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åskollen skole205 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger begge dager: 08:45, 09:45, 11:00, 12:00

Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 20. april. 2020
  • Eggedal skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Eggedal skole22 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:05, 10:05, 11:35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Krokstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:00
    Krokstad skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:00
    Krokstad skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Krokstad skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Danvik skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Danvik skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Sydskogen skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Jondalen skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skavanger skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Ti 21. - On 22. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ti 21. - On 22. apr. 2020
  • Vikersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vikersund skole132 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 08:45, 09:45, 11:45

Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Torvbråten skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 11:15 - 12:00
    Torvbråten skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Mjøndalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Mjøndalen skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Mjøndalen skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rosendal skole Adventistsamfunnets62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Mjøndalen skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Drammen Montessoriskole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Rødskog skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Mjøndalen skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: MJØNDALEN SAMFUNNSHUS

  • 12:15 - 13:00
    Mjøndalen skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: MJØNDALEN SAMFUNNSHUS

    OBS! VIKTIG AT RIGGEN KAN STÅ OVER NATTEN

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hokksund barneskole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå til over natten.

On 22. - To 23. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 22. - To 23. apr. 2020
  • Hallermoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hallermoen skole184 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 10:00, 11:00, 12:30

Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Solberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Solberg skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Solberg skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Solberg skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Gulskogen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Gulskogen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Folkestad Skole 82 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Mjøndalen skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: MJØNDALEN SAMFUNNSHUS

    OBS! VIKTIG AT RIGGEN KAN STÅ OVER NATTEN

Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Nerstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nerstad skole41 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:05, 10:05, 11:20

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Stenseth skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Stenseth skole196 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Bragernes skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Bragernes skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Sætre Skole 95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Kongsberg International School59 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Raumyr skole40 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

    NB! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Åsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:15
    Åsen skole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 24. april. 2020
  • Skoger skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skoger skole63 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:30, 10:30, 11:45

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 24. april. 2020
  • Prestfoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Prestfoss skole45 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:05, 11:30

Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Ormåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Ormåsen skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Raumyr skole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Raumyr skole74 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Åssiden skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Åssiden skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Steinberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:30
    Steinberg skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Krokstad skole69 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: MJØNDALEN SAMFUNNSHUS

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 27. - Ti 28. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 27. - Ti 28. apr. 2020
  • Vestbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vestbygda skole86 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger begge dager: 09:00, 10:25, 12:40

Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 27. april. 2020
  • Sigdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sigdal ungdomsskole92 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:05, 10:00, 11:20, 12:15

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. april. 2020
  • Killingrud ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Fjell skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Fjell skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:20
    Solberg skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 27. april. 2020
  • Veiavangen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Krøderen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Krøderen skole105 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:25, 10:25, 11:50, 12:50

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:50
    Solberg skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:20 - 12:05
    Solberg skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Vestsiden ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Fjell skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AwesomniaMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
On 29. - To 30. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • On 29. - To 30. apr. 2020
  • Konnerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Konnerud skole207 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger onsdag: 09:00, 10:00, 11:05
    Fire formidlinger torsdag: 09:00, 10:00, 11:05, 12:30

Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Steinberg skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Noresund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Noresund skole43 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 08:45, 09:40, 11:10

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Åsen skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:25
    Darbu skole45 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestfossen barneskole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:00 - 13:45
    Vestfossen barneskole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ma 4. - To 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 4. - To 7. mai. 2020
  • Marienlyst ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Marienlyst ungdomsskole432 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger alle fire dager: 09:40, 10:50, 12:30, 13:10

Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Flesberg skole79 deltakere: 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:05, 12:00



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Darbu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Darbu skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Hønefoss skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hønefoss skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:25 - 11:05
    Hønefoss skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steinsfjorden Montessoriskole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Gullaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Skotselv skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:20
    Skotselv skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Flesberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Flesberg skole62 deltakere: 2. trinn, 4. trinn

    To formidlinger: 09:00, 10:05,

Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Hokksund barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Hokksund barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Hokksund barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Hokksund barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Rødskog skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Ullerål skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Ullerål skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Ullerål skole202 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Veggli skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Veggli skole59 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:30, 12:05 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Ormåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Røren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:50
    Røren barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Røren barneskole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Rødberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rødberg skole83 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger: 09:00, 10:00, 11:35, 12:35

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Røren barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sylling skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FeledragenMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Vestfossen barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Vestfossen barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:20
    Vestfossen barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Gamlegrendåsen skole80 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    NB! Skolen gir beskjed hvis riggen ikke kan stå over natten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Tranby skole359 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Rødskog skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rødskog skole98 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger: 09:15, 10:15, 11:45, 13:00

Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Uvdal skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Uvdal skole17 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger: 09:00, 10:00, 11:30

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Høvik skole262 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Frydenhaug skole, interkommunal spesialskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Lierbyen skole258 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Ma 11. - On 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 11. - On 13. mai. 2020
  • Svensedammen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Svensedammen skole340 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Fire formidlinger alle tre dager: 09:00, 10:00, 11:40, 12:40

Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bak sløretVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Nordre Modum ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Hokksund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Benterud skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SPILLESTED: HØNEFOSS SKOLE

  • 12:00 - 12:45
    Benterud skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Buskerud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:10
    Hallingby skole93 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nes skole 5. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Sokna skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Sokna skole32 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Tyrifjord barne- og ungdomsskole9 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik skole60 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Vik skole60 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

To 14. - Fr 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • To 14. - Fr 15. mai. 2020
  • Åssiden skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åssiden skole154 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Fire formidlinger torsdag: 09:15, 10:15, 11:30. 12:30
    Tre formidlinger fredag: 09:15, 10:15, 11:30 

Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Noresund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ringerike Montessori21 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tyristrand skole 75 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Veien skole 89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PappaFilm
  • Varighet: 40
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Folkestad Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Helgerud skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sokna skole39 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:00 - 12:45
    Helgerud skole60 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Ma 18. - On 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Ma 18. - On 20. mai. 2020
  • Øren skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Øren skole211 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn

    Tre formidlinger alle tre dager: 09:15, 10:15, 11:45

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Røyse skole71 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 22. mai. 2020
  • Heltberg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 22. mai. 2020
  • Røyse skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Røyse skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Vang skole89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:30 - 13:15
    Vang skole89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 22. mai. 2020
  • Sundvollen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • På nært holdVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Drammen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Drammen Montessoriskole43 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tre formidlinger: 09:15, 10:15, 11:30

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Vik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Tyrifjord barne- og ungdomsskole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Vik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Tofte Skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Flå Skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nes barneskole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:15 - 13:00
    Nes barneskole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Ringerike Montessori
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Ringerike Montessori67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Gol skule70 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Gol skule70 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Tyristrand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:30
    Tyristrand skole 206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Vang skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:15
    Vang skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Vang skole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Helgerud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Helgerud skole223 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10 - 11:55
    Leveld skule32 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nedre-Ål skule52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 12:20 - 13:05
    Nedre-Ål skule52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Torpo skule31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Sokna skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Sokna skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Benterud skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Benterud skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Benterud skole134 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Hallingby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hallingby skole205 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:25
    Flesberg skole98 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Veggli skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 2. juni. 2020
  • Nes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Nes skole 13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Steinerskolen på Ringerike
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:20
    Rødberg skole45 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Uvdal skole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Produksjonsinformasjon
  • AnimaMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 3. juni. 2020
  • Veien skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Veien skole 206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35 - 12:20
    Eggedal skole34 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nerstad skole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

  • 13:20 - 14:05
    Prestfoss skole44 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50 - 12:35
    Krøderen skole42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Noresund skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Faktura for buss sendes til Brageteatret, Grønland 60, 3045 DRAMMEN eller e-mail: faktura@brageteatret.no. Husk å merke fakturaen med korrekt forestillingstittel på DKS-produksjon.

Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter